Icerige atla

Minthis Müzik Festivali

Minthis Müzik Festivali 2026'da Müzik, Tasarım ve Performans Buluştu
Kültür ⭐ 75

Minthis Müzik Festivali 2026'da Müzik, Tasarım ve Performans Buluştu

Minthis Müzik Festivali 2026'nın başarıyla tamamlanması, Porsche Cyprus ile Minthis arasındaki yaşam tarzı ortaklığını pekiştirdi. Festivalin kapanış gecesinde Grammy adayı bas sanatçısı Günther Groissböck'ün performansı ve Porsche After Party'si öne çıktı. Etkinlik, iki markanın mükemmellik, yenilikçilik ve unutulmaz deneyimler konusundaki ortak vizyonunu bir kez daha gözler önüne serdi.

30 görüntülenme
Minthis Festivali'nin Üçüncü Edisyonu Müzik, Kültür ve Bağlantıyı Kutladı
Kültür ⭐ 70

Minthis Festivali'nin Üçüncü Edisyonu Müzik, Kültür ve Bağlantıyı Kutladı

Minthis Müzik Festivali'nin üçüncü edisyonu, 8-12 Temmuz 2026 tarihleri arasında düzenlendi. Uluslararası sanatçıların sahne aldığı festival, Kıbrıs'ın en seçkin kültürel etkinliklerinden biri haline geldi. Pafilia'nın sunumuyla gerçekleşen etkinlik, müzik, doğa ve insan bağını bir araya getirdi.

27 görüntülenme
Alpler'de Piyano Yuvarlamaktan Minthis Müzik Festivali'ne
Kültür ⭐ 80

Alpler'de Piyano Yuvarlamaktan Minthis Müzik Festivali'ne

Florian Christl, piyanosunu Alpler'de yuvarlamaktan Sony Classical'le çalışmaya uzanan sıra dışı kariyeriyle 8 Temmuz'da Baf'taki Minthis Müzik Festivali'nde sahne alacak. Sanatçı, topluluğu ve özel konuklarıyla büyüleyici bir performans sergileyecek.

40 görüntülenme
Minthis Müzik Festivali 2026'ya Sayım Başladı
Kültür 🔥 90

Minthis Müzik Festivali 2026'ya Sayım Başladı

Minthis Müzik Festivali 2026'ya sayılı günler kaldı. 8-12 Temmuz tarihleri arasında, dünyanın dört bir yanından gelen uluslararası üne sahip müzisyenler, klasik müzik, opera ve cazın bir araya geldiği bir programa katılacaklar. Festival, Pafilia ve LaimTee Art tarafından sunuluyor.

36 görüntülenme
Minthis Müzik Festivali 2026, Porsche Cyprus’u Ana Sponsor Olarak Duyurdu
Ekonomi ⭐ 75

Minthis Müzik Festivali 2026, Porsche Cyprus’u Ana Sponsor Olarak Duyurdu

Minthis Müzik Festivali 2026, Porsche Cyprus ile stratejik bir yaşam tarzı ortaklığına imza attı. İki markanın mükemmellik, tasarım, performans ve üst düzey deneyim odaklı vizyonlarını birleştiren iş birliği kapsamında, 11 Temmuz'da özel bir Porsche After Party düzenlenecek. Festival, uluslararası sanatçılar ve lüks deneyimleri bir araya getirecek.

43 görüntülenme
Vision String Quartet Minthis Müzik Festivali'nde Sahne Alacak
Kültür 📰 48

Vision String Quartet Minthis Müzik Festivali'nde Sahne Alacak

Uluslararası üne sahip Vision String Quartet, 10 Temmuz'da Minthis Müzik Festivali 2026'da performans sergileyecek. Tamamen ezberden çalan dörtlü, klasik repertuvarı dinamik ve yenilikçi yorumuyla tanınıyor.

58 görüntülenme
Minthis Müzik Festivali 2026: Beş gece, dünya çapında müzik ziyafeti
Kültür ⭐ 72

Minthis Müzik Festivali 2026: Beş gece, dünya çapında müzik ziyafeti

Paphos'un kırsal vadilerine bakan Minthis tatil köyünde düzenlenecek Minthis Müzik Festivali, 8-12 Temmuz 2026 tarihleri arasında beş gece boyunca uluslararası sanatçıları ağırlayacak. Festival, klasik müzikten caza uzanan geniş bir yelpazede dünya çapında müzisyenleri Kıbrıs sahnesine taşıyacak.

59 görüntülenme